O mně

Jsem lukostřelec co má rád vytváření grafických i produktových návrhů. Při studiu průmyslového designu na VUT v Brně jsem se získal znalosti důležité pro práci v těchto oblastech. Zejména se vyžívám v kompozici a funkčním významu každého aspektu návrhu ať se jedná o katalog, logo, banner nebo třeba pomůcka pro posilování. Při navrhování je mým cílem věc zjednodušovat na samé jádro podstaty, tak aby výsledná estetika byla čistá bez rušivých prvků.

Mé znalosti pokrývají následující oblasti – Branding, design produktu vzhledem ke značce, vytváření vizuální identity. Vytváření prototypů a designů dle zadaných funkčních parametrů. Návrh a sazba tiskových materiálů včetně řádné typografické úpravy. Tvorba fotografických koláží, webové grafiky, přání, novoročenek, vizitek, kalendářů a nejrůznějších tiskových materiálů.

Praxe:

 • vyučující na FSI VUT v Brně, 2 roky externě, 5 let v rámci PhD studia. Vedení bakalářských prací
 • více než 8 letá zkušenost  s tvorbou webové a prezentační grafiky pro e-shop Tvorilci.cz a další firmy
 • projekční práce na JE Mochovce a JE Jaslovské Bohunice

Splněné výzvy:

 • PhD v Konstrukčním inženýrství, dizertační práce na téma Brand identity in design of industrial product – s článkem Innovating product appearance within brand identity – publikovaný v časopise International Journal of Innovation Science (ISSN: 1757-2223)
 • Sazba českých překladů knih Základy techniky papírové krajky (ISBN 978-80-260-3494-3) a Umění Embossingu (ISBN 978-80-260-4130-6)
 • Mistr republiky 2017 v halové lukostřelbě družstev (družstvo LO TJ Start Brno)

Čekající výzvy:

 • Individuální mistr republiky v halové nebo terčové lukostřelbě.
 • Vytváření a distribuce lukostřeleckého vybavení a pomůcek.

 

US

2 thoughts on “O mně

 1. Díky za „popelnicové“ štěstíčko, to víte, že pošlu dál, i Martě do Boleslavi, ona se teď v Brně objevuje jen sporadicky. I Vám, sice bez čtyřlístky, ale přesto – hodně štěstí!
  O. Slívová

  1. 🙂 nemáte zač, jsem nečekal, že se tam najde tak brzo, já jsem nechal i jedno v Boleslavi, tak třeba ho najde sama. Mějte se!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.